Postavební úklid

Stavební práce či rekonstrukce domu nebo bytu dokáže nadělat pěkný nepořádek. Ať už jste unavení po stavbě domu svépomocí  a nebo jste si pro rekonstrukci vašeho bytu vybrali firmu, která nenabízí postavební úklid, naše úklidová firma je připravena zajistit veškeré úklidové práce za vás.

Úklid po malování, stavbě, rekonstrukci

Říkáte si, že úklid není věda? Věřte, že na takový pořádný úklid po rekonstrukci je potřeba know-how, profesionální úklidové techniky a účinných ale zároveň šetrných čistících prostředků. To vše nabízí právě naše firma, která má v oboru úklidových služeb zkušenosti již po několik dekád a může se pyšnit řadou stálých a spokojených zákazníků.

Ať už plánujete úklid po malování malého bytu nebo postavební úklid rozsáhlých komerčních prostor, náš úklidový tým je připravený se maximálně přizpůsobit rozsahu a náročnosti úklidu. Díky našim zkušenostem jsme schopni maximalizovat efektivitu úklidu a tím snížit časovou náročnost tak, aby váš byt nebo firemní sídlo zářili čistotou co nejdříve.

Bezpečnost je pro nás hned po precizním úklidu prioritou číslo jedna. Náš tým zaměstnanců jsou spolehliví bezúhoní lidé, pro které je důležitá nejen pečlivost při úklidu ale i náležitá opatrnost, aby při úklidových pracích nedošlo k žádnému poškození na vašem majetku. Ovšem i naši zaměstnanci jsou jen lidé. Pro případ, že k nehodě přeci jen dojde, nemusíte se obávat, jsme plně pojištěni.

Kontaktujte nás

Pokud se nechcete dát všanc neprofesionálnímu přístupu a nespolehlivým rádoby profesionálům, obraťte se pro realizaci postavebního úklidu na nás. Věříme, že v nás najdete partnera, na kterého se rádi znovu obrátíte. Těšíme se na spolupráci.