Úklid domácnosti Brno

Jednorázový úklid domácností

V rámci úklidu domácností nabízíme jak generální úklid celé domácnosti, tak jednotlivé typy úklidu, např. extrakční čištění koberců a čalounění. Používáme šetrné metody, u kterých pochopitelně nehrozí jakékoliv poškození látek.

Našich služeb můžete využít i pro úklid kuchyní, které následně září čistotou a nemusíte se bát bakterií, kterých je neudržovaná kuchyně plná. V případě vašeho přání vám rádi odstraníme i nečistoty usazené v digestoři.

Věnujeme se pochopitelně i náročnějšímu čištění koupelen a WC. Poradíme si také se zašlými spárami a všemi běžnými povrchy obkladů i dlažeb nacházejících se ve výše zmíněných místnostech.

Pravidelný úklid domácností

Naše úklidová firma vám nabízí služby tzv. hospodyně. Kromě standardního pravidelného úklidu domácnosti (zametánívysávání, vlhké stírání, stírání prachu, čištění koupelen a WCmytí oken atd.) lze zajistit například i úklid garáží. Vždy záleží na domluvě, o jaké konkrétní pravidelné úklidové standardní či nadstandardní služby máte zájem.

Výhody úklidu firmou

Díky firemnímu školení naši pracovníci umí zacházet s nejmodernějšími technologiemi, které u nás máme k dispozici. Úklid od nás je tedy vždy rychlý, efektivní a má dlouhotrvající účinek. Ať už Vám doma dělají radost vlastní potomci, či zvířecí mazlíčci, nepořádek po nich umíme skvěle uklidit. Vše zvládneme během Vaší nepřítomnosti, takže se vrátíte v pracovním dni do čistého a útulného prostředí domova. I Vaši blízcí ocení klid a pohodu užitou v soukromí, kde si užijete společné chvíle, třeba nad domácími úkoly s dětmi, nebo při přípravě rodinné večeře. Samozřejmostí jsou naše služby před svátečním obdobím, kdy je každá žena více zaměstnána přípravou občerstvení a sváteční výzdobou domova.

Kontaktujte nás

Obraťte se na nás s důvěrou, Vaše domácnost i Vaši blízcí si naši péči zaslouží. Ceník úklidu domácnosti nás nenaleznete, cena úklidu domácnosti je individuální. V případě zájmu nás kontaktujte pro nezávaznou cenovou nabídku.