Úklid kanceláří Brno

Nabízíme jak jednorázový, tak pravidelný úklid Vašich kanceláří a jiných firemních prostor. V rámci této služby standardně probíhá vysávání, vlhké stírání podlah, stírání ostatních povrchů, úklid kuchyněk, sociálních zařízení apod. Nabízíme také úklid výrobních a skladových prostor.

Pravidelný úklid kancelářských prostor

job_uklizecka.webpMůžete si u nás sjednat pravidelný úklid podlah se všemi typy povrchů. Postaráme se vám tak o čistotu dlažeb, dřevěných či plovoucích podlah i místností s koberci a to nejen v kanceláři, ale nabízíme i úklid domácnosti.

Častým problémem v kancelářských prostorách s množstvím nábytku je i spousta usazeného prachu. Ten pochopitelně působí nejen neesteticky, ale může být i příčinou problémů u zaměstnanců, kteří trpí nějakými alergiemi. Vyřešit lze vše pravidelným stíráním povrchů, které pochopitelně při úklidu kanceláří v případě přání zákazníka také provádíme.

Kanceláře uklidíme a připravíme pro každodenní práci

Ke kancelářským prostorům pochopitelně patří i místnosti, které přímo s kancelářskou prací nesouvisí. Jedná se o kuchyňky, sociální zařízení či recepce. Také tyto místnosti pochopitelně potřebují důkladný pravidelný úklid, aby vše bylo hygienicky čisté a vaši zaměstnanci se cítili v práci příjemně.

Personální stálost

Rozhodli jste se objednat si pravidelný a dlouhodobý úklid kanceláří? Neradi byste podrobnosti úklidu vysvětlovali každý týden novým pracovníkům? U naší úklidové firmy to rozhodně není třeba. V případě dlouhodobějších zakázek vám zaručíme personální stálost, čímž šetříme váš drahocenný čas.