Úklid bytových domů

Mezi naše nové nabídky patří i úklid bytových domů a společných bytových prostor. Tradičně se na úklidu podílí všichni nájemníci, kteří se po týdnu střídají. Ne vždy tento systém funguje, představy jednotlivých partají o správném rozsahu, provedení a načasování úklidu se mohou značně lišit a pak vznikají třenice a zbytečná zlá krev v domě. Jste-li majitelem bytového domu, není vždy ve vašich silách udržovat ve společných prostorách pořádek a proto jsme tu my!

Pravidelný úklid společných prostor

Naše dvacetileté zkušenosti s úklidem domácností a kanceláří nově promítáme i do nabídky úklidu bytových domů především, ale nejen v Brně.

Nabízíme suché a mokré čistění podlah všeho typu v patrech, na schodištích i v dalších společných prostorech jako je atrium, kočárkárny, sušárny, případně recepce či chodby u sklepů. Dále mytí zábradlí, společných dveří a parapetů. Zajistíme i úklid výtahu, jehož čistota je z hygienického hlediska velmi důležitá a žádoucí.

Sezónně pak doporučujeme mytí oken ve společných prostorách. Jako u všech dalších nabízených služeb i zde zajistíme stálý tým, který se o Vaši nemovitost bude starat na stále stejné vysoké úrovni dle Vašich představ a potřeb, navíc tím chráníme i bezpečnost Vašich klientů.

Kontaktujte nás, cenová kalkulace zdarma

Pro nezávaznou kalkulaci nás kontaktujte.